+90 312 220 00 48
info@mardivainsaat.com
default-logo

hakkımızda

Datel Tellioğlu Mühendisliğin 30 yıllık birikimine olan güvenle inşaat sektöründe açılım yapan firmamız başladığı ve tamamladığı işlerle emin adımlarla geleceğe doğru ilerlemektedir.

Şimdiye kadar yaptıklarımızın yapacaklarımızın teminatı olduğunu ve öncelikle kaliteyi düşünen anlayışımızla güvenli eller olduğumuzu belirtir saygılarımızı sunarız.

 • İnsana saygı vizyonunda, teknolojinin tüm olanaklarını doğa ile barışık olarak kullanan firmamız tüm dünyada örnek olarak gösterilmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir.
 • Doğal yaşamı korumak, kaliteye önem tüm olanaklarımızı kullanarak güvenli yaşam alanları ve araçlarını yaratmak, zamanında ve doğru üretim ile insanın güvenini kazanmak, firmamızın temel yol gösterici prensipleri olarak görülmektedir.
 • Faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve taahhüt sektöründe yaşanılan yoğun rekabet içerisinde yasal şartlar yerine getirilerek önde ve güvenilir olmak kalıcılığı sağlamak
  Gerek işveren idareler açısından gerekse sektörde çalışanlar açısından aranılan ve tercih edilen firma olmak
  Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak
  Çalışanlara uygun koşul ve ortamlar sağlayarak maddi ve manevi açıdan tatmin yaratmak İşleri ile eğitimler gerçekleştirerek yeterliliklerini sağlamak ve gelişmeleri için yeterli desteği vererek firma amaçları doğrultusunda maksimum verimi yakalamak
  Uygulanan kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek